Ochrana osobních údajů

Údaje, které jste zadali při registraci, jsou uchovávány v chráněné databázi na našem serveru, abyste je nemuseli vyplňovat při každém přihlášení. V případě, že si želáte zrušit svou registraci, požádejte nás o to e-mailem. Vaše konto bude deaktivováno.
Při nákupu našich produktů nezadáváte žádné informace, které se týkají peněz na vašem bankovním účtu. Všechny námi poskytované formy elektronických plateb se realizují přímo na stránce vaší banky, která nám poskytne pouze informaci o úspěšnosti či neúspěšnosti platby. V žádném případě se nedovíme vaše přihlašovací údaje, číslo vaší platební karty nebo zbytek na vašem účtu.

Vaše osobní údaje nezveřejňujeme a neposkytujeme žádným jiným subjektům, s výjimkou organizací, s kterými je spolupráce nevyhnutná pro správné vybavení vaší objednávky. Jsou to banky (v některých případech poskytnutí vašeho jména pro ověření platby) a doručovatelské služby (adresa na dodání, resp. telefonní číslo, na kterém vás bude kurýr kontaktovat).

Odesláním objednávky kupující uděluje prodávajícímu v souladu se zákonem č. 122/2013 Z. z. o ochraně osobních údajů a o změně a doplnění některých zákonů, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených v objednávce za účelem vybavení objednávky a dodání tovaru, a to na dobu nezbytnou pro plnění smlouvy prodávajícím. Poskytnutí osobních údajů kupujícím je dobrovolné. Kupující má právo svůj souhlas odvolat a to písemnou formou na adresu sídla prodávajícího. Souhlas zanikne v lhůtě 1 měsíce od doručení odvolání souhlasu kupujícím prodávajícímu a údaje budou následně vymazány.